Whatsapp
Güvenli Alışveriş
Güvenli alışveriş burada!

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.Rapid SSL Güvenlik   Sertifikası, sayesinde   güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


Kredi Kartı Güvenliği

Cecenplastik.com.tr, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz   için her zaman en son   teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
Kredi kartı güvenliği   konusunda sitemizin Online Destek bölümünden ilgili departmandan yardım alabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir   anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca   görünemeyeceğinin işaretidir.
Cecenplastik.com.tr kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi   kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.


Rapid SSL Güvenlik Sertifikası

Cecenplastik.com.tr, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan   Rapid SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi.
Bu sertifikaya sahip olmak   isteyen tüm firmalar gibi, Cecenplastik.com.tr da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen   geçmiştir
Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

Web Pos Nedir ?

Sanal POS, İnternet'te alışveriş yaptıran işyerlerinin kredi kartından tahsilat yapabilmelerini sağlayan bir POS yazılımıdır Bir siteden alışveriş yapan müşteri, kredi kartı bilgisini sitenin formuna girdikten sonra, bu bilgiler İnternet üzerinden güvenli bir şekilde bankaya ulaşır ve provizyon alınır. Bu yazılım provizyonun güvenli bir şekilde alınmasını sağlar, yani internet üzerinden transfer edilen bilgilerin 3. şahısların ellerine geçmesini önlemek için kullanılan SSL şifreleme tekniğine uyumlu çalışmaktadır. Banka siteden alışveriş yapan kişilerin yaptığı, daha önce provizyonu alınmış işlemlerin alışveriş tutarlarını kredi kartı limitlerinden düşerek üye işyerinin banka hesabına geçirilmesini sağlar.
Copyright© 2016 All Rigths Reserved. ÇEÇEN PLASTİK - Web Tasarım medyatör