Whatsapp
İptal İade
İADE ŞARTLARI

www.cecenplastik.com.tr, tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

www.cecenplastik.com.tr'dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren(7)gün içerisinde iade edilebilir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

* Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi(7)günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
* Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
* Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
* İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklananKDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
* Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
* İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.
* İadesi yapılacak olan ürünler,www.cecenplastik.com.tr'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk7 güniçerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.


SİPARİŞ İPTAL

Siparişiniz kargolanmadan önce herhangi bir nedenle, siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, www.cecenplastik.com.tr Müşteri Hizmetlerini +90 216 572 18 19 nolu telefondan arayabilir veya info@cecenplastik.com.tr adresinden sipariş numaranızı ve iptal nedeninizi belirterek siparişinizin iptal talebini iletebilirsiniz.
Copyright© 2016 All Rigths Reserved. ÇEÇEN PLASTİK - Web Tasarım medyatör